Podaruj komuś voucher

Hotel Cynamon posiada w swojej ofercie karty podarunkowe, które można sprezentować dowolnie wybranej osobie. Taki voucher uprawnia posiadacza do korzystania z naszych usług ze znaczącą zniżką. Jeśli są Państwo zadowoleni z naszego hotelu i usług, które oferujemy i kolejna wizyta u nas to tylko kwestia czasu, zachęcamy do kupienia takowej karty dla siebie bądź znajomego po okazyjnej cenie.

Vouchery muszą zostać wykorzystane w przeciągu 3 miesięcy u nas w hotelu zgodnie ze swoją wartością i przeznaczeniem. Ze swojej strony zapewnimy Państwu, jak zwykle, pobyt w wybornej atmosferze i komforcie oraz obsługę mającą za zadanie jak najbardziej ułatwić Państwu życie i czas spędzony w naszym hotelu.

Zapraszamy!

Voucher 100zł – uprawnia do wykorzystania 100zł na wszystkie usługi naszego hotelu

Voucher 200zł – uprawnia do wykorzystania 200zł na wszystkie usługi naszego hotelu

Voucher 500zł – uprawnia do wykorzystania 500zł na wszystkie usługi naszego hotelu

Noc w Cynamonie (wartość 249zł) – uprawnia do jednej nocy dla 2 osób oraz jednego dziecka do 6 lat (w pakiecie pobyt, śniadanie oraz obiadokolacja).

Weekend w Cynamonie (wartość 449zł) – uprawnia do dwóch nocy dla 2 osób oraz jednego dziecka do 6 lat (w pakiecie pobyt, śniadanie oraz obiadokolacja).

Tydzień w Cynamonie (wartość 999zł) – uprawnia do sześciu nocy dla 2 osób oraz jednego dziecka do 6 lat (w pakiecie pobyt, śniadanie oraz obiadokolacja. Na powitanie dla naszych gości wino, kosz owoców oraz prezent niespodzianka).